Polimeryzacja podłóg PCV, zwana inaczej akrylowaniem, jest procesem mającym na celu utrzymanie powierzchni w jak najlepszym stanie przez jak najdłuższy czas. Nałożenie warstwy polimeru pozwala na zabezpieczenie posadzki przed zanieczyszczeniami oraz uszkodzeniami mechanicznymi. Impregnacja posadzek wiąże się również ze zwiększeniem bezpieczeństwa podczas codziennego użytkowania (powłoka polimerowa ma właściwości antypoślizgowe) oraz zapewnieniem lepszego efektu wizualnego.

Nałożenie powłoki polimerowej poprzedzone jest dokładnym wyczyszczeniem posadzki za pomocą odkurzacza, wyszorowaniem powierzchni w celu usunięcia pozostałości starej warstwy polimeru oraz neutralizacją odczynu pH za pomocą odpowiednich środków. Na tak przygotowaną podłogę nakładane są od 1 do 3 warstw powłoki, która jest następnie osuszana oraz utwardzana za pomocą wysokoobrotowej polerki.


Usługi impregnacji posadzek w Gliwicach

Firma Quattro z Gliwic oferuje usługi polimeryzacji podłóg z PCV innych podobnych materiałów, takich jak linoleum, marmoleum czy kauczuk. Naszą ofertę impregnacji posadzek, jak również sprzątania biur czy mieszkań kierujemy zarówno do Klientów indywidualnych, jak też instytucji użyteczności publicznej, w których szczególnie ważne jest zadbanie o odpowiednią czystość i bezpieczeństwo powierzchni: szkół, przedszkoli, przychodni czy szpitali. Cena usługi w każdym przypadku ustalana jest indywidualnie.

 

 

 

Created by: logo
ul. Śliwki 72 lok. 1, 44-100 Gliwice
tel: 508 597 541 | mail: jolanta_iwanowska@onet.pl
Wszelkie prawa zastrzeżone © 2022 Quattro
Hosted by: logo