Osoby z wadami słuchu często mają problem z porozumieniem się w trakcie załatwiania spraw w urzędach, sądach oraz w kontaktach z innymi organami administracji publicznej. Tłumacz języka migowego może im bezpłatnie udzielić pomocy, jeżeli na trzy dni robocze przed wizytą złożą w kancelarii urzędu odpowiedni formularz zgłoszeniowy.

W myśl obowiązujących przepisów prawa nasz tłumacz języka migowego został wpisany do rejestru specjalistów z zakresu komunikacji osób głuchoniewidomych działających na terenie województwa śląskiego. Dokonanie takiego wpisu wymagało potwierdzenia biegłej znajomości systemu języka migowego (SJM), możemy więc zagwarantować naszym Klientom odpowiedni poziom tłumaczenia.

Z naszej oferty tłumaczenia języka migowego można skorzystać również w innych sytuacjach, w których istotna jest właściwa komunikacja, między innymi w banku, podczas wizyty lekarskiej lub w trakcie dokonywania zakupów. Proponujemy również możliwość tłumaczenia języka migowego podczas szkoleń czy konferencji. Nasze usługi kierujemy w szczególności do mieszkańców Gliwic oraz innych miejscowości Aglomeracji Śląskiej. W razie potrzeby dojeżdżamy do Klientów.

Wykonujemy tłumaczenia języka migowego:


  • w urzędach
  • w sądzie
  • na specjalne zamówienia
  • dla osób prywatnych

60 zł/h netto! Dojazd do klienta gratis!

Created by: logo
ul. Śliwki 72 lok. 1, 44-100 Gliwice
tel: 508 597 541 | mail: jolanta_iwanowska@onet.pl
Wszelkie prawa zastrzeżone © 2020 Quattro
Hosted by: logo